All-INN montage. Geen onverwachte kosten achteraf!
- Standaard montage.
- Voorrijdkosten tot 100km of 1 uur.
- Montage van werkschakelaar.
- STEK monteur die de airco of warmtepomp in bedrijf stelt.
- 0-meting rapport.
- Werkrapport.
- Kenplaat.
Link: Standaard montage
Guarantee safe & secure checkout
De Mitsubishi Heavy Industries FDT60VH is een uiterst krachtige 6,0 kW cassette airconditioner uit de professionele 90x90 serie, speciaal ontwikkeld voor grotere commerciële ruimtes en winkels waar maximale capaciteit vereist is. Met een solide S.C.O.P. van 4,2 levert deze unit krachtige verwarmingsprestaties met een hoog rendement, waardoor uw bedrijfslasten laag blijven.
De 90x90 serie onderscheidt zich door een enorme luchtverplaatsing, waardoor grote oppervlaktes moeiteloos en volledig tochtvrij op de gewenste temperatuur worden gehouden. Gekoppeld aan de Diamond-serie buitenunit bent u verzekerd van een systeem dat ook onder zware omstandigheden topprestaties blijft leveren.
Bij Aircodoc leveren wij deze 6,0 kW 90x90 set volledig compleet, bestaande uit de volgende originele Mitsubishi componenten:
| Koelcapaciteit (min~max) | 6,0 (1,1 ~ 6,3) kW |
| S.E.E.R. / E.E.R. | 6,3 / 3,23 |
| Energielabel koelen | A++ |
| Verwarmingscapaciteit (min~max) | 6,8 (0,6 ~ 7,1) kW |
| S.C.O.P. / C.O.P. | 4,2 / 3,43 |
| Energielabel verwarmen | A+ |
| Geluidsdruk (la/mi/ho) | 28 / 34 / 41 dB(A) |
| Luchthoeveelheid (ho) | 1140 m³/uur |
| Afmetingen unit (HxBxD) | 236 x 840 x 840 mm |
| Gewicht Unit / Paneel | 21,0 kg / 5,0 kg |
| Geluidsdruk (Silent Mode) | 54 (46) dB(A) |
| Afmetingen (HxBxD) | 640 x 871 x 290 mm |
| Gewicht | 45,0 kg |
| Koudemiddel | R32 (Inhoud 1,3 kg) |
| Leidingdiameters | 1/4" - 1/2" inch |
| Max. leidinglengte / Hoogteverschil | 30 m / 20 m |
| Afzekerwaarde | 16A Traag |
| Voedingsspanning | 230V / 1Ph / 50Hz |







Datasheet