All-INN montage. Geen onverwachte kosten achteraf!
- Standaard montage.
- Voorrijdkosten tot 100km of 1 uur.
- Montage van werkschakelaar.
- STEK monteur die de airco of warmtepomp in bedrijf stelt.
- 0-meting rapport.
- Werkrapport.
- Kenplaat.
Link: Standaard montage
Guarantee safe & secure checkout
De Mitsubishi Heavy Industries FDTC60VH is het krachtigste model in de 60x60 cassette-serie. Met een koelvermogen van 6,0 kW is deze unit bij uitstek geschikt voor grotere commerciële ruimtes, winkels en ruime kantoren waar een onopvallende maar zeer krachtige klimaatoplossing nodig is.
Ondanks de hoge capaciteit past de binnenunit nog steeds in een standaard 60x60 systeemplafond tegel. Dankzij de geavanceerde Diamond-serie buitenunit levert deze set topprestaties op het gebied van energie-efficiëntie (A++/A+), zelfs bij intensief gebruik.
Bij Aircodoc leveren wij deze 6,0 kW krachtpatser als een volledige set, bestaande uit:
| Koelcapaciteit (min~max) | 6,0 (1,1 ~ 6,3) kW |
| S.E.E.R. / E.E.R. | 6,3 / 3,23 |
| Energielabel koelen | A++ |
| Verwarmingscapaciteit (min~max) | 6,8 (0,6 ~ 7,1) kW |
| S.C.O.P. / C.O.P. | 4,2 / 3,43 |
| Energielabel verwarmen | A+ |
| Geluidsdruk (u-la/la/mi/ho) | 30 / 36 / 41 / 46 dB(A) |
| Luchthoeveelheid (ho) | 810 m³/uur |
| Afmetingen unit (HxBxD) | 248 x 570 x 570 mm |
| Condensaansluiting | Ø 32 mm |
| Geluidsdruk (Silent Mode) | 54 (46) dB(A) |
| Afmetingen (HxBxD) | 640 x 871 x 290 mm |
| Gewicht | 45,0 kg |
| Koudemiddel | R32 (Inhoud 1,3 kg) |
| Leidingdiameters | 1/4" - 1/2" inch |
| Max. leidinglengte / Hoogteverschil | 30 m / 20 m |
| Afzekerwaarde | 16A Traag |






Datasheet